Lipno Sport Festival 2021




LIPNO SPORT FEST 2021

10. ročník, 14. – 29. srpna 2021

SPORT PRO VŠECHNY, SOUTĚŽE PRO VEŘEJNOST KAŽDÝ DEN, ZDARMA



SOBOTA 14. 8.

9.00 Paddleboard maraton 42 km

10.00 – 17.00 DRAČÍ LODĚ – 14. ročník Lipno Dragon Boat Race, Národní pohár dračích lodí i pro amatérské posádky a začátečníky

10.00 – 13.00 Orientační běh, Labyrint na pláži

10.00 – 17.00 ČEZ ENERGY zóna + Skibby dráha

10.00 – 17.00 CCC zóna

10.00 – 17.00 Squash, mobilní nafukovací kurt s výukou

10.00 – 17.00 Badminton pro veřejnost s SK Badminton Český Krumlov

10.00 – 17.00 Paddleboard ČEZ

10.00 – 17.00 Stánek ZP 211 – měření tlaku, tuku, cholesterolu

10.00 – 17.00 Travní lyžování - ukázky, workshop, půjčovna

13.45 Štafetový závod v běhu pro veřejnost, Family Run (1 rodič + 1 dítě)

14.00 Originální štafetový závod v běhu pro veřejnost TEAM RUNNING

18.50 SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ LIPNO SPORT FESTIVALU

20.10 Noční výběh (výšlap) na Stezku korunami stromů se zahajovacím koncertem na SKS


NEDĚLE 15. 8.

10.00 – 17.00 DRAČÍ LODĚ – 13. ročník Lipno Dragon Boat Race, Národní pohár dračích lodí i pro amatérské posádky a začátečníky

10.00 – 11.00 Škola beach volejbalu s VK Jihostroj ČB

10.00 – 11.00 Výuka inline bruslí s lektorem

10.00 – 12.00 Klub lišáka Foxe

10.00 – 13.00 Orientační běh, Labyrint na pláži

10.00 – 17.00 Travní lyžování - ukázky, workshop, půjčovna

10.00 – 17.00 ČEZ ENERGY zóna+ Skibby dráha

10.00 – 17.00 CCC zóna

10.00 – 17.00 Mobilní lezecká stěna

10.00 – 17.00 Squash, mobilní nafukovací kurt s výukou

10.00 – 17.00 Paddleboard ČEZ

13.00 – 14.00 Škola beach volejbalu s VK Jihostroj ČB

13.00 – 16.30 Klub lišáka Foxe

15.00 – 16.00 Beach volejbalový turnaj proti hráčům VK Jihostroj ČB

15.00 – 16.00 Výuka inline bruslí s lektorem

15.00 – 16.00 Beach volejbalový exhibiční zápas hráčů VK Jihostroj ČB


PONDĚLÍ 16. 8.

8.00 – 9.00 Běžecká škola s výběhem

10.00 – 11.00 Výuka inline bruslí s lektorem

10.00 – 12.00 Klub lišáka Foxe

10.00 – 12.00 Veslování pro veřejnost s Václavem Chalupou na cvičných lodích

10.00 – 17.00 ČEZ ENERGY zóna+ Skibby dráha

10.00 – 17.00 CCC zóna

10.00 – 17.00 Mobilní lezecká stěna

10.00 – 17.00 Squash, mobilní nafukovací kurt s výukou

10.00 – 17.00 Paddleboard ČEZ

11.00 – 12.00 MORA cvičení nejen pro ženy

11.00 – 12.00 Parkour, ukázka a workshop

13.00 – 16.30 Klub lišáka Foxe

14.00 – 16.00 Kurzy terénního ježdění na kolech ve Floutrejlu a Bikeparku, sraz na pláži

14.00 – 16.00 Veslování pro veřejnost s Václavem Chalupou na cvičných lodích

15.00 – 16.00 Výuka inline bruslí s lektorem

15.00 – 17.00 Turnaj ve Spikeball

16.00 – 17.00 Parkour, ukázka a workshop

17.00 – 17.15 Dětská diskotéka s maskoty

17.15 – 18.00 Pohádka pro děti


ÚTERÝ 17. 8.

8.00 – 9.00 Běžecká škola s výběhem

10.00 – 11.00 Výuka inline bruslí s lektorem

10.00 – 12.00 Klub lišáka Foxe

10.00 – 12.00 Veslování pro veřejnost s Václavem Chalupou na cvičných lodích

10.00 – 16.00 Minivolejbal – turnaj pro veřejnost

10.00 – 17.00 ČEZ ENERGY zóna+ Skibby dráha

10.00 – 17.00 CCC zóna

10.00 – 17.00 Mobilní lezecká stěna

10.00 – 17.00 Squash, mobilní nafukovací kurt s výukou

10.00 – 17.00 Badminton pro veřejnost s SK Badminton Český Krumlov

10.00 – 17.00 Paddleboard ČEZ

11.00 – 12.00 MORA cvičení nejen pro ženy s Hankou Kynychovou

11.00 – 12.00 Parkour, ukázka a workshop

13.00 – 16.30 Klub lišáka Foxe

14.00 – 16.00 Veslování pro veřejnost s Václavem Chalupou - soutěž pro veřejnost na veslařských trenažérech

15.00 – 16.00 Výuka inline bruslí s lektorem

16.00 – 17.00 Parkour, ukázka a workshop

17.00 – 17.15 Dětská diskotéka s maskoty

17.15 – 18.00 Pohádka pro děti,


STŘEDA 18. 8.

8.00 – 9.00 Běžecká škola s výběhem

10.00 – 11.00 Výuka inline bruslí s lektorem

10.00 – 12.00 Klub lišáka Foxe

10.00 – 12.00 Veslování pro veřejnost s Václavem Chalupou na cvičných lodích

10.00 – 17.00 ČEZ ENERGY zóna+ Skibby dráha

10.00 – 17.00 CCC zóna

10.00 – 17.00 Mobilní lezecká stěna

10.00 – 17.00 Squash, mobilní nafukovací kurt s výukou

10.00 – 17.00 Badminton pro veřejnost s SK Badminton Český Krumlov

10.00 – 17.00 Paddleboard ČEZ

11.00 – 12.00 MORA cvičení nejen pro ženy

11.00 – 12.00 Parkour, ukázka a workshop

13.00 – 16.30 Klub lišáka Foxe

14.00 – 16.00 Veslování pro veřejnost s Václavem Chalupou na cvičných lodích

14.00 – 16.00 Kurzy terénního ježdění na kolech ve Floutrejlu a Bikeparku, sraz na pláži

15.00 – 16.00 Výuka inline bruslí s lektorem

16.00 – 17.00 Parkour, ukázka a workshop

17.00 – 17.15 Dětská diskotéka s maskoty

17.15 – 18.00 Pohádka pro děti


ČTVRTEK 19. 8.

8.00 – 9.00 Běžecká škola s výběhem

10.00 – 11.00 Výuka inline bruslí s lektorem

10.00 – 12.00 Klub lišáka Foxe

10.00 – 12.00 Veslování pro veřejnost s Václavem Chalupou na cvičných lodích

10.00 – 17.00 ČEZ ENERGY zóna+ Skibby dráha

10.00 – 17.00 CCC zóna

10.00 – 17.00 Mobilní lezecká stěna

10.00 – 17.00 Squash, mobilní nafukovací kurt s výukou

10.00 – 17.00 Paddleboard ČEZ

11.00 – 12.00 MORA cvičení nejen pro ženy

11.00 – 12.00 Parkour, ukázka a workshop

13.00 – 16.30 Klub lišáka Foxe

14.00 – 16.00 Veslování pro veřejnost s Václavem Chalupou na cvičných lodích

15.00 – 16.00 Výuka inline bruslí s lektorem

16.00 – 17.00 Parkour, ukázka a workshop

17.00 – 17.15 Dětská diskotéka s maskoty

17.15 – 18.00 Pohádka pro děti


PÁTEK 20. 8.

8.00 – 9.00 Běžecká škola s výběhem

10.00 – 11.00 Výuka inline bruslí s lektorem

10.00 – 12.00 Oranžové kolo Nadace ČEZ

10.00 – 17.00 ČEZ ENERGY zóna+ Skibby dráha

10.00 – 17.00 CCC zóna

10.00 – 17.00 Squash, mobilní nafukovací kurt s výukou

10.00 – 17.00 Paddleboard ČEZ

10.00 – 17.00 Kooperativa basketbalová zóna

10.00 – 17.00 Biatlon na trenažérech Handy biatlon pro zdravé i vozíčkáře (ČEZ)

13.00 – 15.00 Cyklistická vyjížďka s Jiřím Ježkem

14.00 – 16.00 Oranžové kolo Nadace ČEZ

15.00 – 16.00 Výuka inline bruslí s lektorem

16.00 Veřejný závod v plavání s patronem Arnoštem Petráčkem

16.30 Vyhlášení plaveckých závodů a předání šeků Nadace ČEZ

ČEZ ENERGY FEST


SOBOTA 21. 8.

9.00 – 18.00 Beach volejbal – turnaj smíšených dvojic

10.00 – 11.00 Výuka inline bruslí s lektorem

10.00 – 12.00 Klub lišáka Foxe

10.00 – 17.00 ČEZ ENERGY zóna+ Skibby dráha

10.00 – 17.00 CCC zóna

10.00 – 17.00 Squash, mobilní nafukovací kurt s výukou

10.00 – 17.00 Badminton pro veřejnost s SK Badminton Český Krumlov

10.00 – 17.00 Paddleboard ČEZ

13.00 – 16.30 Klub lišáka Foxe

13:45 – BĚH V TERÉNU na 8 km, Mizuno Trail Running Cup 2020 14:15 – BĚH V TERÉNU na 21 km, Mizuno Trail Running Cup 2020 15.00 – 16.00 Výuka inline bruslí s lektorem


NEDĚLE 22. 8.

10.00 – 11.00 Škola beach volejbalu s VK Jihostroj ČB

10.00 – 11.00 Výuka inline bruslí s lektorem

10.00 – 12.00 Klub lišáka Foxe

10.00 – 13.00 Orientační běh, Labyrint na pláži

10.00 – 17.00 Travní lyžování - ukázky, workshop, půjčovna

10.00 – 17.00 ČEZ ENERGY zóna+ Skibby dráha

10.00 – 17.00 CCC zóna

10.00 – 17.00 Mobilní lezecká stěna

10.00 – 17.00 Squash, mobilní nafukovací kurt s výukou

10.00 – 17.00 Paddleboard ČEZ

13.00 – 14.00 Škola beach volejbalu s VK Jihostroj ČB

13.00 – 16.30 Klub lišáka Foxe

15.00 – 16.00 Beach volejbalový turnaj proti hráčům VK Jihostroj ČB

15.00 – 16.00 Výuka inline bruslí s lektorem


PONDĚLÍ 23. 8.

8.00 – 9.00 Běžecká škola s výběhem

10.00 – 11.00 Výuka inline bruslí s lektorem

10.00 – 12.00 Klub lišáka Foxe

10.00 – 12.00 Veslování pro veřejnost s Václavem Chalupou na cvičných lodích

10.00 – 17.00 ČEZ ENERGY zóna+ Skibby dráha

10.00 – 17.00 CCC zóna

10.00 – 17.00 Mobilní lezecká stěna

10.00 – 17.00 Squash, mobilní nafukovací kurt s výukou

10.00 – 17.00 Paddleboard ČEZ

11.00 – 12.00 MORA cvičení nejen pro ženy

11.00 – 12.00 Parkour, ukázka a workshop

13.00 – 16.30 Klub lišáka Foxe

14.00 – 16.00 Kurzy terénního ježdění na kolech ve Floutrejlu a Bikeparku, sraz na pláži

14.00 – 16.00 Veslování pro veřejnost s Václavem Chalupou na cvičných lodích

15.00 – 16.00 Výuka inline bruslí s lektorem

15.00 – 17.00 Turnaj ve Spikeball

16.00 – 17.00 Parkour, ukázka a workshop

17.00 – 17.15 Dětská diskotéka s maskoty

17.15 – 18.00 Pohádka pro děti


ÚTERÝ 24. 8.

8.00 – 9.00 Běžecká škola s výběhem

10.00 – 11.00 Výuka inline bruslí s lektorem

10.00 – 12.00 Klub lišáka Foxe

10.00 – 12.00 Veslování pro veřejnost s Václavem Chalupou na cvičných lodích

10.00 – 16.00 Minivolejbal – turnaj pro veřejnost

10.00 – 17.00 ČEZ ENERGY zóna+ Skibby dráha

10.00 – 17.00 CCC zóna

10.00 – 17.00 Mobilní lezecká stěna

10.00 – 17.00 Squash, mobilní nafukovací kurt s výukou

10.00 – 17.00 Badminton pro veřejnost s SK Badminton Český Krumlov

10.00 – 17.00 Paddleboard ČEZ

11.00 – 12.00 MORA cvičení nejen pro ženy

11.00 – 12.00 Parkour, ukázka a workshop

13.00 – 16.30 Klub lišáka Foxe

14.00 – 16.00 Veslování pro veřejnost s Václavem Chalupou - soutěž pro veřejnost na veslařských trenažérech

15.00 – 16.00 Výuka inline bruslí s lektorem

16.00 – 17.00 Parkour, ukázka a workshop

17.00 – 17.15 Dětská diskotéka s maskoty

17.15 – 18.00 Pohádka pro děti


STŘEDA 25. 8.

8.00 – 9.00 Běžecká škola s výběhem

10.00 – 11.00 Výuka inline bruslí s lektorem

10.00 – 12.00 Klub lišáka Foxe

10.00 – 12.00 Veslování pro veřejnost s Václavem Chalupou na cvičných lodích

10.00 – 17.00 ČEZ ENERGY zóna+ Skibby dráha

10.00 – 17.00 CCC zóna

10.00 – 17.00 Mobilní lezecká stěna

10.00 – 17.00 Squash, mobilní nafukovací kurt s výukou

10.00 – 17.00 Badminton pro veřejnost s SK Badminton Český Krumlov

10.00 – 17.00 Paddleboard ČEZ

11.00 – 12.00 MORA cvičení nejen pro ženy

11.00 – 12.00 Parkour, ukázka a workshop

13.00 – 16.30 Klub lišáka Foxe

14.00 – 16.00 Veslování pro veřejnost s Václavem Chalupou na cvičných lodích

14.00 – 16.00 Kurzy terénního ježdění na kolech ve Floutrejlu a Bikeparku, sraz na pláži

15.00 – 16.00 Výuka inline bruslí s lektorem

16.00 – 17.00 Parkour, ukázka a workshop

17.00 – 17.15 Dětská diskotéka s maskoty

17.15 – 18.00 Pohádka pro děti


ČTVRTEK 26. 8.

8.00 – 9.00 Běžecká škola s výběhem

10.00 – 11.00 Výuka inline bruslí s lektorem

10.00 – 12.00 Klub lišáka Foxe

10.00 – 12.00 Veslování pro veřejnost s Václavem Chalupou na cvičných lodích

10.00 – 17.00 ČEZ ENERGY zóna+ Skibby dráha

10.00 – 17.00 CCC zóna

10.00 – 17.00 Mobilní lezecká stěna

10.00 – 17.00 Squash, mobilní nafukovací kurt s výukou

10.00 – 17.00 Paddleboard ČEZ

11.00 – 12.00 MORA cvičení nejen pro ženy

11.00 – 12.00 Parkour, ukázka a workshop

13.00 – 16.30 Klub lišáka Foxe

14.00 – 16.00 Veslování pro veřejnost s Václavem Chalupou na cvičných lodích

15.00 – 16.00 Výuka inline bruslí s lektorem

16.00 – 17.00 Parkour, ukázka a workshop

17.00 – 17.15 Dětská diskotéka s maskoty

17.15 – 18.00 Pohádka pro děti


PÁTEK 27. 8.

8.00 – 9.00 Běžecká škola s výběhem

10.00 – 17.00 ČEZ ENERGY zóna+ Skibby dráha

10.00 – 17.00 CCC zóna

10.00 – 17.00 Squash, mobilní nafukovací kurt s výukou

10.00 – 17.00 Paddleboard ČEZ

ČEZ ENERGY FEST


SOBOTA 28. 8.

Vodní slalom Mistrovství ČR + Český pohár

Sjezd na divoké vodě Mistrovství ČR + Český pohár

Rafting Mistrovství ČR + Český + Evropský pohár

Extrémní kayaking Devils Extreme Race Mistrovství Evropy Open

9.00 – 18.00 Beach volejbal – turnaj smíšených dvojic

10.00 – 12.00 Klub lišáka Foxe

10.00 – 17.00 ČEZ ENERGY zóna+ Skibby dráha

10.00 – 17.00 CCC zóna

10.00 – 17.00 Squash, mobilní nafukovací kurt s výukou

10.00 – 17.00 Badminton pro veřejnost s SK Badminton Český Krumlov

10.00 – 17.00 Paddleboard ČEZ

13.00 – 16.30 Klub lišáka Foxe


NEDĚLE 29. 8.

Vodní slalom Mistrovství ČR + Český pohár

Sjezd na divoké vodě Mistrovství ČR + Český pohár

Rafting Mistrovství ČR + Český + Evropský pohár

Extrémní kayaking Devils Extreme Race Mistrovství Evropy Open

10.00 – 11.00 Škola beach volejbalu s VK Jihostroj ČB

10.00 – 12.00 Klub lišáka Foxe

10.00 – 13.00 Orientační běh, Labyrint na pláži

10.00 – 17.00 Travní lyžování - ukázky, workshop, půjčovna

10.00 – 17.00 ČEZ ENERGY zóna+ Skibby dráha

10.00 – 17.00 CCC zóna

10.00 – 17.00 Mobilní lezecká stěna

10.00 – 17.00 Squash, mobilní nafukovací kurt s výukou

10.00 – 17.00 Paddleboard ČEZ

13.00 – 14.00 Škola beach volejbalu s VK Jihostroj ČB

13.00 – 16.30 Klub lišáka Foxe

15.00 – 16.00 Beach volejbalový turnaj proti hráčům VK Jihostroj ČB

15.00 – 16.00 Beach volejbalový exhibiční zápas hráčů VK Jihostroj ČB




Změna programu vyhrazena.















686 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Program 2021