top of page

Lipno Sport Fest 2020 bude a nabídne novinky, netradiční sporty a také mistry světa


Novinky, ukázky netradičních sportů, sportování s mistry světa, ale i osvědčený program jako je cvičení pro ženy, výběh na Stezku korunami stromů nebo výuku veslování nabídne letošní již 9. ročník Lipno Sport Festu, který se uskuteční od 15. do 22. srpna v Lipně nad Vltavou. Pověstnou třešničkou na dortu bude koncert Anety Langerové. Veškerý program je pro návštěvníky zdarma.

„Jsem opravdu ráda, že se letošní ročník uskuteční. Navíc je jeho program hodně pestrý a výjimečný. Kromě již tradičních akcí se účastníci festivalu mohou těšit i na novinky. Mezi ně patří například kurzy parkuru, výuka travního lyžování pod vedením vícenásobného mistra světa v této disciplíně Jana Němce nebo zcela výjimečně závody dračích lodí, které se nemohly uskutečnit letos na jaře,“ uvedla olympijská vítězka a hlavní tvář festivalu Kateřina Neumannová.


Zdůraznila, že v prostoru pod lipenským Aquaworldem bude olympionik Václav Chalupa tradičně učit lidi veslovat, oblíbená Hanka Kynychová tři dny cvičit, paralympionik Arny Petráček s lidmi plavat. V rámci projektu Škody auto nazvaném We love cycling, přijedou na Lipno také dva známí a úspěšní cyklisté. Paralympijský vítěz Jiří Ježek a mistr světa, biker Ondra Cink.


celý článek

53 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page