Tradiční česká značka MORA, která se letos už popáté objeví na ČEZ Lipno Sport Festivalu, přichystala pro všechny návštěvníky celou řadu překvapení!  Budete mít možnost si protáhnout těla, nebo si naopak i se svými ratolestmi odpočinout a užít si chvíle plné zábavy.

Co pro vás MORA chystá:

●     Chillout zóna pro děti: Nejmenší návštěvníci si užijí relax i zábavu v odpočinkové zóně. K dispozici bude televizor s pohádkami a popcorn.
●     MORA Gym s Hanou Kynychovou a Romanem Ondráškem: Každé ráno se můžete protáhnout a zacvičit si s Hankou nebo Romanem.
●     Mini Mora Gym pro děti a rodiče: Připraveno je i speciální cvičení pro děti a jejich rodiče.
●     Soutěže o ceny: Zapojte se do soutěží a vyhrajte skvělé ceny od značky MORA.
●     Dárky pro děti: Pro všechny děti máme připravené malé dárky.

„MORA nám pomáhá tvořit atmosféru festivalu už několik let, a je tak nedílnou součástí programu. Já se v chillout zóně určitě objevím také. A těším se hlavně na dopolední  cvičení,“ říká ředitelka ČEZ Lipno Sport Festivalu Kateřina Neumannová.

Víte, že…
MORA příští rok oslaví 200 let své existence? Je to jedna z nejtradičnějších tuzemských značek, jejíž kořeny byly položeny už v roce 1825 v Mariánském Údolí v Hlubočkách u Olomouce. MORA se může pyšnit tím, že je už po mnoho generací součástí  rodin a je synonymem pohody u společného stolu, ale také aktivního života v kruhu rodiny. I proto je hrdým partnerem řady aktivit včetně ČEZ Lipno Sport Festivalu. MORA je dlouhodobou jedničkou na trhu sporáků a také jednou z nejvýznamnějších značek v kategorii vestavných kuchyňských spotřebičů v ČR i v dalších zemích.

Zveřejněno: 18. 6. 2024